Aktualności 2010:

 

14-03-2011
IV Ogólnopolski Turniej Drabin Hakowych w Sokołowie Podlaskim
10 marca 2011 roku w Sokołowie Podlaskim odbył się IV Ogólnopolski Turniej Drabin Hakowych.

10 marca 2011 roku w Sokołowie Podlaskim odbył się IV Ogólnopolski Turniej Drabin Hakowych.
W zawodach udział wzięło 66 zawodników z Polski oraz 5 zawodników z Ukrainy.
Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie jak na pierwsze zawody otwierające zarazem cykl startów o Puchar Polski w Drabinie Hakowej.
Turniej wygrał reprezentant naszych sąsiadów z Ukrainy Poloiszczuk Andriej z czasem 14,18s.
Artur Serafin zajął wysokie 8 miejsce z czasem 15,43, co było 4 wynikiem w śród Polaków.

IV Ogólnopolski Turniej Drabin Hakowych w Sokołowie Podlaskim
Lista zawodników Wyniki
Kolejka startowa Nazwisko i  Imię Powiat Nr zawod-nika Uzyskany czas Czas zali-czony Miejsce
tor Bieg 1 Bieg 2 tor
34 Poliszczuk Andriej Ukraina 70 2 14,30 14,18 1 14,18 1
33 Czuruksajew Igor Ukraina 68 2 14,23 1000,00 1 14,23 2
36 Safatiuk Juryj Ukraina 73 1 14,28 14,57 2 14,28 3
35 Siepietowski Bartłomiej KM PSP Kraków 71 1 14,42 14,33 2 14,33 4
32 Negodjuk Siergiej Ukraina 64 1 14,87 14,55 2 14,55 5
32 Kacperski Dawid  KP PSP Zwoleń 65 2 15,56 14,92 1 14,92 6
35 Tokarczyk Artur KP PSP Chełmno 72 2 15,09 1000,00 1 15,09 7
34 Serafin Artur KW PSP Olsztyn 69 1 15,43 16,12 2 15,43 8
31 Abramczuk Piotr Ukraina 62 2 15,46 16,64 1 15,46 9
25 Mazur Krzysztof SA PSP Kraków 50 2 16,83 15,58 1 15,58 10
26 Kozioł Ryszard   KM PSP Siedlce 52 2 16,05 15,90 1 15,90 11
25 Przydatek Karol KP PSP Kozienice 49 1 16,16 1000,00 2 16,16 12
33 Kandybowicz Jacek KM PSP Olsztyn 67 1 17,63 16,30 2 16,30 13
29 Garczyński Piotr KP PSP Pruszków 57 1 18,23 16,46 2 16,46 14
30 Lubas Jarosław KP PSP Stalowa W 59 1 16,48 16,71 2 16,48 15
22 Szecel Robert SA PSP Kraków 43 1 17,12 16,53 2 16,53 16
23 Melnik Wojciech KM PSP Olsztyn 46 2 16,74 16,58 1 16,58 17
27 Kowalski Paweł KP PSP Kozienice 54 2 16,58 1000,00 1 16,58 18
28 Wyszyński Piotr KP PSP Bielsk Podl 55 1 17,78 16,60 2 16,60 19
26 Zapadka Paweł KM PSP Olsztyn 51 1 17,83 16,64 2 16,64 20
19 Wierzbicki Marcin KP PSP Sokołów P 37 1 16,92 16,78 1 16,78 21
30 Zielony Rafał KP PSP Kozienice 60 2 19,02 16,81 1 16,81 22
17 Skała Patryk SA PSP Kraków 34 2 18,90 16,82 1 16,82 23
17 Daniluk Mateusz KP PSP Łosice 33 1 17,78 16,83 2 16,83 24
24 Sroka Aleksander KM PSP Kraków 48 2 16,91 17,76 1 16,91 25
28 Wardal Krzysztof KW PSP Warszawa 56 2 20,04 17,12 1 17,12 26
31 Klama Tobiasz JRG Olesno 61 1 17,17 1000,00 2 17,17 27
14 Skóra Jacek SA PSP Kraków 28 2 17,26 18,39 1 17,26 28
18 Ruszel Paweł SA PSP Kraków 36 2 21,01 17,39 1 17,39 29
16 Bartnik Piotr KP PSP Sokołów P 31 1 17,45 19,37 2 17,45 30
14 Wrzosek Tomasz KP PSP Sokołów P 27 1 20,35 17,53 2 17,53 31
21 Mućko Paweł KP PSP Garwolin 42 2 21,10 17,58 1 17,58 32
13 Wojtowicz Daniel KP PSP Brzozów 25 1 18,83 17,61 2 17,61 33
20 Dyl Paweł KP PSP Stalowa W 39 1 18,72 17,65 2 17,65 34
20 Wołczkiewicz Tomasz KP PSP Szczytno 40 2 20,03 17,78 1 17,78 35
15 Małecki Maksymilian KP PSP Zwoleń 29 1 17,81 19,67 2 17,81 36
27 Grzechowiak Patryk KP PSP N M Luba 53 1 18,46 17,82 2 17,82 37
15 Tomczuk Marcin KP PSP Sokołów P 30 2 17,93 1000,00 1 17,93 38
13 Pniewski Andrzej KP PSP Sokołów P 26 2 19,05 18,22 1 18,22 39
29 Gąska Michał SA PSP Kraków 58 2 19,75 18,22 1 18,22 40
18 Dąbrowski Radosław KP PSP Płońsk 35 1 18,37 18,69 2 18,37 41
21 Skalniak Robert KM PSP Kraków 41 1 19,52 18,45 2 18,45 42
24 Jurkowicz Ireneusz KP PSP Bielsk Podl 47 1 18,88 18,59 2 18,59 43
9 Krasowski Łukasz KP PSP Hajnówka 18 2 19,36 18,72 1 18,72 44
8 Wudarczyk Piotr KP PSP Zwoleń 15 1 19,24 18,78 2 18,78 45
16 Dwornik Andrzej KM PSP Kraków 32 2 18,82 1000,00 1 18,82 46
10 Adamiec Marcin KP PSP Zwoleń 19 1 19,06 19,38 2 19,06 47
12 Ścibor Marcin KP PSP Sokołów P 23 1 19,16 19,11 2 19,11 48
23 Drążkiewicz Andrzej KP PSP Płońsk 45 1 19,36 19,32 2 19,32 49
22 Ostrowski Łukasz SGSP Warszawa 44 2 20,40 19,35 1 19,35 50
5 Raszkowski Paweł KP PSP Iława 10 2 24,19 19,46 1 19,46 51
11 Mroczek Mariusz KP PSP Ełk 21 1 22,73 19,58 2 19,58 52
8 Morański Szymon KP PSP Chełmno 16 2 21,25 19,82 1 19,82 53
6 Grabowski Łukasz SA PSP Kraków 11 1 19,94 20,92 2 19,94 54
7 Wiktorzak Jarosław  KP PSP Sokołów P 14 2 20,04 20,53 1 20,04 55
9 Kunys Krzysztof SGSP Warszawa 17 1 27,36 20,13 2 20,13 56
5 Lewikowski Grzegorz KP PSP Zwoleń 9 1 22,09 20,47 2 20,47 57
7 Kobus Radosław KP PSP Bielsk Podl 13 1 23,30 20,47 2 20,47 58
19 Biliński Tomasz KP PSP Płońsk 38 2 20,92 1000,00 1 20,92 59
11 Jurzyk Wojciech KM PSP Siedlce 22 2 23,97 21,12 1 21,12 60
4 Wolak Wojciech SA PSP Kraków 8 2 21,58 21,13 1 21,13 61
10 Jastrzębski Piotr KM PSP Siedlce 20 2 21,55 1000,00 1 21,55 62
3 Orłowski Przemysław KP PSP Płońsk 6 2 24,95 23,25 1 23,25 63
6 Makulec Marek KP PSP Garwolin 12 2 23,72 23,45 1 23,45 64
12 Iwańczuk Błażej KP PSP Bielsk Podl 24 2 26,26 23,70 1 23,70 65
3 Adamski Przemysław KM PSP Siedlce 5 1 25,48 24,93 2 24,93 66
4 Wojda Marcin  KP PSP Garwolin 7 1 28,94 24,95 2 24,95 67
2 Skoczek Grzegorz KP PSP Garwolin 4 2 31,39 25,43 1 25,43 68
1 Pawliszewski Marcin KP PSP Garwolin 2 2 27,73 26,44 1 26,44 69
2 Wojewódzki Piotr KM PSP Siedlce 3 1 36,26 1000,00 2 36,26 70
1 Pliszka Jarosław KM PSP Siedlce 1 1 40,05 37,66 2 37,66 71
« wstecz