Aktualności 2010:

 

03-12-2010
XX Świętokrzyski Turniej w Dwbuboju pożarniczym 2010
W dniu 3 września 2010 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się jubileuszowy XX Świętokrzyski Turniej w Dwuboju Pożarniczym z udziałem kadry Polski w sporcie pożarniczym.

W dniu 3 września 2010 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się jubileuszowy XX Świętokrzyski Turniej w Dwuboju Pożarniczym z udziałem kadry Polski w sporcie pożarniczym. Najlepiej zaprezentował się Krystian Masalski z KP PSP w Bartoszycach, który z czasem 32,82s. zajął trzecie miejsce na podium. Bardzo dobrze wypadł Artur Serafin z KW PSP w Olsztynie udowadniając że wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na trzecie pietro wspinalni jest jego mocna stroną i z czasem 14,64 zajął pierwsze miejsce! Pozostali nasi zawodnicy, bijąc rekordy życiowe, uplasowali sie w klasyfikacji generalnej bardzo wysoko
 

 

 

 

 

 

 


Pożarniczy tor przeszkód 100 m

Mejsce Nr. startu Tor Nr. Startu Tor Imię Nazwisko Jednostka I bieg II bieg Zaliczony
1 25 2 25 1 Mirosław Cyrson Pomorskie 17,46 17,04 17,04
2 33 1 33 2 Piotr Pytlos Pomorskie 99,99 17,51 17,51
3 30 2 30 1 Juliusz Wojnar Opolskie 17,73 99,99 17,73
4 32 1 32 2 Zdzisław Kołbasiuk Częstochowa 99,99 17,76 17,76
5 26 2 26 1 Bartłomiej Siepietowski Małopolskie 17,87 17,88 17,87
6 33 2 33 1 Dawid Kacperski Mazowieckie 17,87 99,99 17,87
7 19 2 19 1 Krystian Malski Warmińsko-Mazurskie 99,99 17,88 17,88
8 30 1 30 2 Dariusz Kroczak Świętokrzyskie 18,07 99,99 18,07
9 6 1 6 2 Jacek Sipurzyński Wielkopolskie 18,53 18,14 18,14
10 13 2 13 1 Daniel śamojtuk Warmińsko-Mazurskie 18,37 18,18 18,18
11 11 1 11 2 Marcin Maciejewski Pomorskie 18,70 18,18 18,18
12 4 1 4 2 Michał Gąska Kraków 18,77 18,23 18,23
13 2 2 2 1 Łukasz Rus Opolskie 21,11 18,31 18,31
14 19 1 19 2 Mateusz Brzoza Częstochowa 18,80 18,35 18,35
15 32 2 32 1 Dawid Mehlich Opolskie 18,41 99,99 18,41
16 23 1 23 2 Daniel Wachowski Częstochowa 19,13 18,43 18,43
17 3 1 3 2 Artur Serafin Warmińsko-Mazurskie 18,54 19,24 18,54
18 1 2 1 1 Krystian Ziembicki Świętokrzyskie 18,58 99,99 18,58
19 9 1 9 2 Bartłomiej Kandybowicz Częstochowa 18,62 28,02 18,62
20 17 1 17 2 Mirosław Stabla Częstochowa 18,67 99,99 18,67
21 18 2 18 1 Rafał Wiktor Opolskie 18,72 99,99 18,72
22 13 1 13 2 Aleknder Sroka Małopolskie 18,95 18,75 18,75
23 9 2 9 1 Krzysztof Ostapko Pomorskie 18,85 99,99 18,85
24 23 2 23 1 Krzysztof Pertman Wielkopolskie 18,88 99,99 18,88
25 29 2 29 1 Andrzej Cyrson Pomorskie 18,93 99,99 18,93
26 7 2 7 1 Jacek Kandybowicz Warmińsko-Mazurskie 18,96 99,99 18,96
27 21 2 21 1 Paweł Adamczyk Kujawsko-Pomorskie 22,75 18,96 18,96
28 29 1 29 2 Przemysław Gad Świętokrzyskie 19,11 19,36 19,11
29 26 1 26 2 Patryk Grzechowiak Warmińsko-Mazurskie 20,13 19,22 19,22
30 25 1 25 2 Piotr Garczyński Mazowieckie 19,24 19,61 19,24
31 24 1 24 2 Tomasz Wołczkiewicz Warmińsko-Mazurskie 19,56 19,26 19,26
32 31 2 31 1 Sławomir Kujawski Pomorskie 19,82 19,37 19,37
33 31 1 31 2 Piotr Wawrzak Świętokrzyskie 19,37 99,99 19,37
34 12 2 12 1 Damian Flak Częstochowa 20,37 19,42 19,42
35 4 2 4 1 Rafał Bernat Opolskie 99,99 19,49 19,49
36 10 2 10 1 Paweł Zapadka Warmińsko-Mazurskie 19,49 99,99 19,49
37 28 2 28 1 Piotr Predko Warmińsko-Mazurskie 19,61 99,99 19,61
38 6 2 6 1 Krzysztof Mazur Kraków 20,08 19,63 19,63
39 21 1 21 2 Mariusz Szymański Częstochowa 19,68 19,81 19,68
40 15 1 15 2 Jarosław Kuczkowski Wielkopolskie 19,68 99,99 19,68
41 16 2 16 1 Konrad Majewski Świętokrzyskie 19,82 99,99 19,82
42 3 2 3 1 Sławomir Murek Świętokrzyskie 20,11 19,86 19,86
43 20 2 20 1 Paweł Ruszel Kraków 20,07 22,66 20,07
44 12 1 12 2 Sebastian Pecyna Opolskie 99,99 20,08 20,08
45 5 2 5 1 Robert Błajszczak Małopolskie 20,52 20,17 20,17
46 7 1 7 2 Kamil Pęcherz Opolskie 20,31 20,31 20,31
47 15 2 15 1 Patryk Skała Kraków 20,40 20,38 20,38
48 2 1 2 2 Marek Kos Kraków 21,53 20,43 20,43

 

 

Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Mejsce Nr. startu Tor Nr. Startu Tor Imię Nazwisko Jednostka I bieg II bieg Zaliczony
1 26 2 26 1 Artur Serafin Warmińsko-Mazurskie 15,50 14,64 14,64
2 12 2 12 1 Dawid Kacperski Mazowieckie 14,79 14,65 14,65
3 31 2 31 1 Mirosław Cyrson Pomorskie 14,96 14,93 14,93
4 7 1 7 2 Krystian Masalski Warmińsko-Mazurskie 15,27 14,94 14,94
5 17 2 17 1 Tobiasz Klama Opolskie 18,07 15,02 15,02
6 30 1 30 2 Zdzisław Kołbasiuk Częstochowa 15,12 18,69 15,12
7 15 2 15 1 Krzysztof Ostapko Pomorskie 15,56 15,53 15,53
8 28 1 28 2 Daniel śamojtuk Warmińsko-Mazurskie 15,60 15,58 15,58
9 19 2 19 1 Jacek Sipurzyński Wielkopolskie 15,69 19,48 15,69
10 13 1 13 2 Juliusz Wojnar Opolskie 16,72 15,82 15,82
11 24 1 24 2 Paweł Zapadka Warmińsko-Mazurskie 16,06 16,90 16,06
12 31 2 31 1 Patryk Grzechowiak Warmińsko-Mazurskie 17,85 16,09 16,09
13 2 1 2 2 Michał Gąska Kraków 16,14 16,37 16,14
14 24 2 24 1 Piotr Pytlos Pomorskie 16,37 16,24 16,24
15 10 2 10 1 Paweł Adamczyk Kujawsko-Pomorskie 99,99 16,26 16,26
16 8 2 8 1 Marcin Maciejewski Pomorskie 16,28 16,99 16,28
17 17 1 17 2 Łukasz Rzeszutek Małopolskie 16,64 17,59 16,64
18 32 2 32 1 Andrzej Cyrson Pomorskie 16,79 17,01 16,79
19 14 1 14 2 Jarosław Kuczkowski Wielkopolskie 17,45 16,87 16,87
20 15 1 15 2 Tomasz Wołczkiewicz Warmińsko-Mazurskie 18,17 17,06 17,06
21 1 1 1 2 Damian Szumowicz Częstochowa 17,25 20,52 17,25
22 25 2 25 1 Konrad Majewski Świętokrzyskie 18,21 17,29 17,29
23 26 1 26 2 Sebastian Pecyna Opolskie 17,35 17,30 17,30
24 20 1 20 2 Piotr Predko Warmińsko-Mazurskie 17,39 17,44 17,39
25 14 2 14 1 Dariusz Kroczak Świętokrzyskie 18,26 17,44 17,44
26 4 1 4 2 Krzysztof Pertman Wielkopolskie 17,54 18,82 17,54
27 5 2 5 1 Sławomir Kujawski Pomorskie 18,58 17,57 17,57
28 23 1 23 2 Bartłomiej Siepietowski Małopolskie 19,01 17,70 17,70
29 8 1 8 2 Dariusz Pabian Częstochowa 18,70 17,71 17,71
30 23 2 23 1 Krystian Ziembicki Świętokrzyskie 17,81 99,99 17,81
31 1 2 1 1 Robert Błajszczak Małopolskie 17,96 18,52 17,96
32 30 2 30 1 Jacek Kandybowicz Warmińsko-Mazurskie 18,14 99,99 18,14
33 11 1 11 2 Mirosław Stabla Częstochowa 18,24 18,50 18,24
34 6 2 6 1 Aleksander Sroka Małopolskie 18,29 99,99 18,29
35 16 1 16 2 Krzysztof Mazur Kraków 18,78 19,98 18,78
36 22 2 22 1 Rafał Wiktor Opolskie 18,95 99,99 18,95
37 3 1 3 2 Andrzej Kuć Warmińsko-Mazurskie 19,64 19,15 19,15
38 5 1 5 2 Damian Flak Częstochowa 19,23 20,61 19,23
39 4 2 4 1 Kamil Pęcherz Opolskie 19,33 99,99 19,33
40 28 2 28 1 Dawid Mehlich Opolskie 20,09 19,53 19,53
41 22 1 22 2 Patryk Skała Kraków 99,99 19,98 19,98
42 21 2 21 1 Bartłomiej Kandybowicz Częstochowa 25,08 20,15 20,15
43 21 1 21 2 Rafał Szczutkowski Kujawsko-Pomorskie 20,64 20,27 20,27
44 2 2 2 1 Rafał Bernat Opolskie 20,44 99,99 20,44
45 27 1 27 2 Piotr Garczyński Mazowieckie 20,72 99,99 20,72
46 25 1 25 2 Paweł Ruszel Kraków 20,91 21,23 20,91
47 6 1 6 2 Robert Szecel Kraków 21,40 22,63 21,40
48 18 2 18 1 Mariusz Szymański Częstochowa 21,86 22,63 21,86
49 7 2 7 1 Piotr Jędrzej Opolskie 21,89 99,99 21,89

 

 

Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Mejsce bez PK Imię Nazwisko Jednostka 100 m z przeszk. Zaliczony czas łączny Czas drabin hakowych
1 1 Mirosław Cyrson Pomorskie 17,04 14,93 31,97
2 2 Dawid Kacperski Mazowieckie 17,87 14,65 32,52
3 3 Krystian Masalski Warmińsko-Mazurskie 17,88 14,94 32,82
4 4 Zdzisław Kołbasiuk Częstochowa 17,76 15,12 32,88
5 5 Artur Serafin Warmińsko-Mazurskie 18,54 14,64 33,18
6 6 Juliusz Wojnar Opolskie 17,73 15,82 33,55
7 7 Piotr Pytlos Pomorskie 17,51 16,24 33,75
8 8 Daniel śamojtuk Warmińsko-Mazurskie 18,18 15,58 33,76
9 9 Jacek Sipurzyński Wielkopolskie 18,14 15,69 33,83
10 10 Michał Gąska Kraków 18,23 16,14 34,37
11 11 Krzysztof Ostapko Pomorskie 18,85 15,53 34,38
12 12 Marcin Maciejewski Pomorskie 18,18 16,28 34,46
13 13 Paweł Adamczyk Kujawsko-Pomorskie 18,96 16,26 35,22
14 14 Patryk Grzechowiak Warmińsko-Mazurskie 19,22 16,09 35,31
15 15 Dariusz Kroczak Świętokrzyskie 18,07 17,44 35,51
16 16 Paweł Zapadka Warmińsko-Mazurskie 19,49 16,06 35,55
17 17 Bartłomiej Siepietowski Małopolskie 17,87 17,70 35,57
18 18 Andrzej Cyrson Pomorskie 18,93 16,79 35,72
19 19 Tomasz Wołczkiewicz Warmińsko-Mazurskie 19,26 17,06 36,32
20 20 Krystian Ziembicki Świętokrzyskie 18,58 17,81 36,39
21 21 Krzysztof Pertman Wielkopolskie 18,88 17,54 36,42
22 22 Jarosław Kuczkowski Wielkopolskie 19,68 16,87 36,55
23 23 Mirosław Stabla Częstochowa 18,67 18,24 36,91
24 24 Sławomir Kujawski Pomorskie 19,37 17,57 36,94
25 25 Piotr Predko Warmińsko-Mazurskie 19,61 17,39 37,00
26 26 Aleksander Sroka Małopolskie 18,75 18,29 37,04
27 27 Jacek Kandybowicz Warmińsko-Mazurskie 18,96 18,14 37,10
28 28 Konrad Majewski Świętokrzyskie 19,82 17,29 37,11
29 29 Sebastian Pecyna Opolskie 20,08 17,30 37,38
30 30 Łukasz Rzeszutek Małopolskie 20,90 16,64 37,54
31 31 Rafał Wiktor Opolskie 18,72 18,95 37,67
32 32 Dawid Mehlich Opolskie 18,41 19,53 37,94
33 33 Robert Błajszczak Małopolskie 20,17 17,96 38,13
34 34 Krzysztof Mazur Kraków 19,63 18,78 38,41
35 35 Damian Flak Częstochowa 19,42 19,23 38,65
36 36 Bartłomiej Kandybowicz Częstochowa 18,62 20,15 38,77
37 37 Kamil Pęcherz Opolskie 20,31 19,33 39,64
38 38 Andrzej Kuć Warmińsko-Mazurskie 20,55 19,15 39,70
39 39 Rafał Bernat Opolskie 19,49 20,44 39,93
40 40 Piotr Garczyński Mazowieckie 19,24 20,72 39,96
41 41 Patryk Skała Kraków 20,38 19,98 40,36
42 42 Paweł Ruszel Kraków 20,07 20,91 40,98
43 43 Mariusz Szymański Częstochowa 19,68 21,86 41,54
44 44 Robert Szecel Kraków 20,69 21,40 42,09
45 45 Rafał Szczutkowski Kujawsko-Pomorskie 22,41 20,27 42,68
46 46 Tomasz Tworek Świętokrzyskie 20,82 22,06 42,88
47 47 Piotr Jędrzej Opolskie 21,00 21,89 42,89
48 48 Jacek Skóra Kraków 20,60 22,45 43,05

Zapraszam do fotek na galerii

« wstecz