Aktualności 2010:

 

19-11-2010
I turniej w wegorzewie 2010
6 sierpnia 2010 roku w Węgorzewie odbył się I Turniej w Drabnie Hakowej o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

6 sierpnia 2010 roku w Węgorzewie odbył się I Turniej w Drabnie Hakowej o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. W zawodach zaprezentowali się strażacy z komend powiatowych w Gołdapi, Giżycku, Piszu, Ełku, Węgorzewie oraz kadra województwa warmińsko-mazurskiego w sporcie pożarniczym.
Turniej był okazją do otwarcia i wypróbowania nowej wspinalni, do której powstania w znacznym zakresie przyczyniły się władze miasta Węgorzewa. Na ziemi Węgorzewskiej najlepiej zaprezentował się Paweł Zapadka KMPSP Olsztyn z czasem 16.02s. Na drugim miejscu podium uplasował sie Daniel Żamojtuk KPPSP Gołdap z czasem 16,19s. a brązowy medal trafił na szyję Artura Serafin KW PSP Olsztyn z czasem 16.41s.
Duże podziekowania należą sie organizatorom za przygotowanie obiektu do zawodów i śedziom za ich sprawne przeprowadzenie.

 

 

 

 

 

« wstecz